Lano s opletem pro elektrický ohradník, průměr 4 mm, 500 m
Vysoce kvalitní kroucené lano s opletem pro elektrický ohradník. Snadná manipulace, oprava, spojování i převíjení. Velmi vysoká odolnost proti roztržení. Bílá barva pro odlišení od okolního prostředí. Vhodné pro hospodářská zvířata i pro ochranu proti divoké zvěři. Širší kontaktní plocha - lepší přenos impulzu - lepší ochrana zvířat.




Lano s opletem pro elektrický ohradník, průměr 4 mm, 500 m
Vysoce kvalitní kroucené lano s drátěným opletem pro univerzální použití u elektrických ohradníků. Vhodné pro pasení skotu, koní, poníků, koz, ovcí i jako ochranu před lesní zvěří, divočáky. Vzhledem k bílé barvě a průměru lana je dobře viditelné pro zvířata. Vlastnosti krouceného lana s drátěným opletem: Snadná manipulace a převíjení - vhodné pro padoky a dočasné ohrady Mimo sezónu lze snadno smotat a uskladnit Bílá barva pro odlišení od okolního prostředí Vyniká větší odolností proti roztržení Kvalitní nerezové vodiče 2 × 0,40 mm Pevnost v tahu 200 kg délka návinu 500 m dlouhá životnost UV ochrana
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lanka |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.6 kg |
| EAN: | 8595221018566 |
| Délka: | 500 m |
| Průměr: | 4 mm |
| Vodič: | nerez 2 × 0,40 mm |
| Měrný odpor: | 3,2 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 200 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
