Lano pro elektrický ohradník, průměr 6 mm, bílé, délka 200 m
Kvalitní bílé vodivé lano určené pro použití u elektrických ohrad. Vysoká odolnost proti roztržení. Délka 200 m. UV ochrana. Pro krátké a středně dlouhé elektrické ohrady. Čtyři silné nerezové vodiče zajišťují pevnost a robustnost lana. Dlouhá životnost.




Lano pro elektrický ohradník, průměr 6 mm, bílé, délka 200 m
Bílé lano s průměrem 6 mm pro univerzální použití u elektrických ohrad. Vzhledem k velkému průměru lana je dobře viditelné pro zvířata. Vlastnosti bílého lana 6 mm pro elektrický ohradník: Snadná manipulace a převíjení - vhodné pro padoky a dočasné ohrady Mimo sezónu lze snadno smotat a uskladnit Bílá barva pro odlišení od okolního prostředí Kvalitní nerezové vodiče 4 × 0,25 mm Vhodné pro pasení koní, poníků Pevnost v tahu 280 kg Délka návinu 200 m Dlouhá životnost UV ochrana
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lanka |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.95 kg |
| EAN: | 8595221020507 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 200 m |
| Průměr: | 6 mm |
| Vodič: | nerez 4 × 0,25 mm |
| Měrný odpor: | 7,7 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 280 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
