Lano pro elektrický ohradník, průměr 6,5 mm, hnědo-oranžové, 200 m
Vodivé lano pro elektrický ohradník s délkou 200 m. Hnědo-oranžové barevné provedení pro lepší viditelnost. Šest pevných nerezových vodičů uvnitř lana. Odpor 3,8 Ω/m.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Lano pro elektrický ohradník, průměr 6,5 mm, hnědo-oranžové, 200 m
Kvalitní elektrický provaz na ohradník s větším ø 6,5 mm pro vysokou odolnost proti roztržení. Elektrický provaz pro ohradník s větším průměrem 6,5 mm: pro pasení skotu, koní, poníků a jako ochranu před lesní zvěří, divočáky díky šesti silným nerezovým vodičům je lano robustní a odolné mimo sezónu lze snadno smotat a uskladnit kvalitní pevné nerezové vodiče 6 × 0,20 mm velmi vysoká odolnost proti roztržení dobře viditelné lano pro koně malý odpor 3,8 Ω/m UV odolnost
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lanka |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.65 kg |
| EAN: | 8595221020514 |
| Barva: | Hnědo-oranžová |
| Délka: | 200 m |
| Průměr: | 6,5 mm |
| Vodič: | nerez 6 × 0,20 mm |
| Měrný odpor: | 3,8 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 320 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
