Lano pro elektrický ohradník, průměr 5 mm, modro-bílé, 200 m, 0,16 Ω/m
Lano pro elektrický ohradník s vodičem UltraCon s vysokou vodivostí a pevností, odolnost proti roztržení. Díky čtyřem velmi silným UltraCon vodičům 4 × 0,25 mm je lano velmi robustní a odolné. UV ochrana. Zajištění špičkové vodivosti - nízký odpor 0,16 Ω/m.




Lano pro elektrický ohradník, průměr 5 mm, modro-bílé, 200 m, 0,16 Ω/m
Kvalitní vodivé lano s nízkým odporem a vysokou pevností určené pro elektrický ohradník. Inovativní super vodivý UltraCon vodič Unikátní antikorozní vodič s vysokou vodivostí a pevností speciálně vyvinutý pro vodiče elektrických ohradníků. Až 5× vyšší vodivost než klasické vodiče SS. Kvalitní ohradníkový vodič s nízkým odporem a dlouhou životností. Modro-bílé lano 5 mm pro elektrický ohradník: lano obsahuje UltraCon super vodivý vodič s 4 × 0,25 mm vodivými drátky zajištění špičkové vodivosti - nízký odpor pouhých 0,16 Ω/m lano vyrobené z polypropylenu je pevné a zároveň pružné mimo pastevní období lze snadno smotat a uskladnit pevnost lana v tahu 200 kg délka 200 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lanka |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.9 kg |
| EAN: | 8595221023317 |
| Barva: | Modro-bílá |
| Délka: | 200 m |
| Průměr: | 5 mm |
| Vodič: | UltraCon 6 × 0,25 mm |
| Měrný odpor: | 0,16 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 200 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
