Lano pro elektrický ohradník, průměr 5 mm, bílé, délka 200 m
Kvalitní vodivé bílé lano pro elektrický ohradník. Vysoká pevnost - odolnost proti roztržení. Díky třem silným nerezovým vodičům 3 × 0,20 mm je lano robustní a odolné. UV ochrana. Vhodné pro krátké a středně dlouhé ohrady.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Lano pro elektrický ohradník, průměr 5 mm, bílé, délka 200 m
Kvalitní bílé vodivé lano určené pro elektrický ohradník. Elektrický provaz na ohradník vhodný pro krátké a středně dlouhé elektrické ohrady. Vlastnosti bílého lana 5 mm pro elektrický ohradník: lano vyrobené z polypropylenu je pevné a zároveň pružné mimo pastevní období lze snadno smotat a uskladnit 3 × 0,20 mm kvalitní nerezový vodič odpor 7,7 Ω/m délka 200 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lanka |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 8595221020491 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 200 m |
| Průměr: | 5 mm |
| Vodič: | nerez 3 × 0,20 mm |
| Měrný odpor: | 7,7 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 240 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
