Lano pro elektrický ohradník, průměr 4 mm, bílo-červené, délka 400 m
Vodivé lano určené pro elektrický ohradník. Bílo-červená barva zajišťuje dobrou viditelnost. Odpor 7,7 Ω/m. Odolnost vůči povětrnostním vlivům. Maximální vodivost a pevnost je zajištěna pomocí šesti vodičů uvnitř lana. Návin 400 m.




Lano pro elektrický ohradník, průměr 4 mm, bílo-červené, délka 400 m
Elektrický provaz na ohradník určený pro všestranné použití u elektrických ohrad. Červeno-bílé lano 4 mm pro elektrický ohradník: šest silných nerezových vodičů pro dobrou vodivost a mimořádnou pevnost lana bílo-červená barva zajišťuje velmi dobrou viditelnost pro zvířata snadná a rychlá montáž i demontáž pro uskladnění a další použití silný kvalitní nerezový vodič 3 × 0,20 mm odpor 7,7 Ω/m průměr 4 mm délka 400 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lanka |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.45 kg |
| EAN: | 8595221020484 |
| Barva: | Bílo-červená |
| Délka: | 400 m |
| Průměr: | 4 mm |
| Vodič: | nerez 3 × 0,20 mm |
| Měrný odpor: | 7,7 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 150 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
