Lano pro elektrický ohradník, průměr 4,5 mm, růžovo-bílé, 200 m, 0,16 Ω/m
Vodivé lano pro elektrický ohradník s vodičem UltraCon s vysokou vodivostí a pevností. UV ochrana. Díky šesti velmi silným UltraCon vodičům 6 × 0,25 mm je páska velmi pevná a vydrží. Průměr 4,5 mm. Zajištění špičkové vodivosti - velmi nízký odpor 0,16 Ω/m.




Lano pro elektrický ohradník, průměr 4,5 mm, růžovo-bílé, 200 m, 0,16 Ω/m
Pevné a vysoce vodivé ohradníkové lano s UV ochranou a skvělou vodivostí zajistí dlouhodobé kvalitní ohrazení. Inovativní super vodivý UltraCon vodič Unikátní antikorozní vodič s vysokou vodivostí a pevností speciálně vyvinutý pro vodiče elektrických ohradníků. Až 5× vyšší vodivost než klasické vodiče SS. Kvalitní ohradníkový vodič s nízkým odporem a dlouhou životností. Vysoká vodivost a spolehlivost elektrického ohradníku Toto ohradníkové lano obsahuje UltraCon super vodivý vodič s 6 × 0,25 mm vodivými drátky, které zajišťují špičkovou vodivost a nízký odpor pouhých 0,16 Ω/m. Tento parametr je klíčový pro udržení stálého elektrického impulzu na dlouhé vzdálenosti, což zaručuje spolehlivý výkon vašeho elektrického ohradníku. Ohradníkové lano s nízkým odporem 0,16 Ω/m lano obsahuje UltraCon super vodivý vodič s 6 × 0,25 mm vodivými drátky bezpečné pro chovaná zvířata - nehrozí pořezání zvířat díky nízkému odporu lze použít i pro delší ohrady spolehlivost - odolnost - vysoká vodivost zajištění špičkové vodivosti délka 200 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lanka |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.45 kg |
| EAN: | 8595221023416 |
| Barva: | Růžovo-bílá |
| Délka: | 200 m |
| Průměr: | 4,5 mm |
| Vodič: | UltraCon 6 × 0,25 mm |
| Měrný odpor: | 0,16 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 120 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
