Lanko pro elektrický ohradník BASIC 1000 m žluto-oranžová

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Lanko pro elektrický ohradník BASIC 1000 m žlutá/oranžová
Ohradníkové lanko vhodné na pevné ohrady, pro síťové zdroje a ohrady středních délek.
Lanko je nutné vždy spojit plochým kovovým spojením, jelikož velké množství uzlů omezuje funkčnost ohrady.
Doporučujeme spojky Litzclip®.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lanka |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.51 kg |
| EAN: | 4018653448335 |
| Barva: | Žluto-oranžová |
| Délka: | 1000 m |
| Délka: | 1000 m |
| Měrný odpor: | 7,74 Ohm/m |
| Mez pevnosti: | 90 kg |
| Nerezový vodič: | 3 x 0,20 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
