Lanko pro elektrický ohradník, průměr 3 mm, modré, délka 800 m
Modré vodivé lanko určené pro univerzální použití u elektrických ohradníků. Signální modrá barva dobře viditelná pro hospodářská i lesní zvířata. Vhodné pro ochranu pole, úrody a plodin. Odpor 7,7 Ω/m. Kvalitní pevný nerezový vodič 3 × 0,20 mm.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Lanko pro elektrický ohradník, průměr 3 mm, modré, délka 800 m
Modré vodivé lanko určené pro elektrický ohradník. Vhodné pro krátké a středně dlouhé ohrady. Vlastnosti modrého lanka 3 mm pro elektrický ohradník: lanko se nekroutí a je odolné proti povětrnostním vlivům vhodné pro ochranu pole, plodin, pozemku 3 × 0,20 mm kvalitní pevný nerezový vodič průměr lanka 3 mm odpor 7,7 Ω/m délka 800 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lanka |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 8595221020545 |
| Barva: | Modrá |
| Délka: | 800 m |
| Průměr: | 3 mm |
| Vodič: | nerez 3 × 0,20 mm |
| Měrný odpor: | 7,7 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 110 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
