Lanko pro elektrický ohradník, průměr 3 mm, modré, délka 1000 m, 0,17 Ω/m
Kvalitní vodivé lanko s UV ochranou určené pro použití u elektrických ohradníků. Nízký odpor pouze 0,17 Ω/m. Lze použít i pro dlouhé ohrady. Modrá signální barva, dobře viditelná pro lesní zvěř. Nerez 2 × 0,25 mm a měď 2 × 0,25 mm. Návin 1000 m.




Lanko pro elektrický ohradník, průměr 3 mm, modré, délka 1000 m, 0,17 Ω/m
Kvalitní vodivé lanko určené pro univerzální použití u elektrických ohradníků. Pro běžné, ale i náročné instalace. Modré lanko 3 mm pro elektrický ohradník 1000 m: modrá signální barva, působí i jako varování zvěřě - dobře viditelná pro lesní zvěř a divočáky dva měděné vodiče pro maximální vodivost - vhodné i pro dlouhé ohrady supervodivý měděný vodič s pozinkovou úpravou 2 × 0,25 mm kvalitní nerezový vodič 2 × 0,25 mm špičková kvalita - vysoká vodivost odpor pouze 0,17 Ω/m délka 1000 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lanka |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.35 kg |
| EAN: | 8595221023447 |
| Barva: | Modrá |
| Délka: | 1000 m |
| Průměr: | 3 mm |
| Vodič: | nerez 2 × 0,25 mm, měď 2 × 0,25 mm |
| Měrný odpor: | 0,17 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 110 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
