Lanko pro elektrický ohradník, průměr 3 mm, bílo-modré, 400 m 0,2 Ω/m
Vodivé lanko vysoké kvality pro elektrický ohradník. Vhodné také pro delší elektrické ohrady. Lanko se nekroutí a je odolné proti povětrnostním vlivům. UV ochrana. Obsahuje nerez vodiče 4 × 0,20 mm a měď 2 × 0,20 mm. Nízky odpor pouze 0,2 Ω/m.




Lanko pro elektrický ohradník, průměr 3 mm, bílo-modré, 400 m 0,2 Ω/m
Vysoce kvalitní vodivé lanko určené pro elektrické ohradníky. Vhodné pro delší instalace. Vlastnosti bílo-modrého ohradníkového lanka 3 mm: barevná kombinace dobře viditelná pro lesní zvěř 2 × 0,20 mm supervodivý pozink měděný vodič 4 × 0,20 mm kvalitní pevný nerezový drátek špičková kvalita - velmi vysoká vodivost vhodné pro delší instalace odpor pouze 0,2 Ω/m osvědčené provedení délka 400 m Pro instalaci na elektrickou ohradu použijte kvalitní izolátory pro elektrický ohradník.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lanka |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 8595221020538 |
| Barva: | Bílo-modrá |
| Délka: | 400 m |
| Průměr: | 3 mm |
| Vodič: | nerez 4 × 0,20 mm + měď 2 × 0,20 mm |
| Měrný odpor: | 0,25 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 110 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
