Lanko pro elektrický ohradník, průměr 3 mm, bílo-červené, 400 m
Vodivé lanko vysoké kvality určené pro univerzální použití u elektrických ohradníků.
Vyrobeno z vysoce pevného materiálu, odolného proti protržení – pevnost 95 kg.
Bílo-červená barva zajišťuje dobrou viditelnost. Odpor 2,30 Ω/m.
Vhodné pro běžné i dlouhé ohrady. Maximální vodivost je zajištěna pomocí šesti vodičů uvnitř lanka. Návin 400 m.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Páska pro elektrický ohradník, šířka 10 mm, žluto-oranžová, délka 250 m
Pevná a odolná páska s UV ochranou a čtyřmi nerezovými vodiči zajistí dlouhodobé kvalitní oplocení. Vlastnosti žluto-oranžové ohradníkové pásky 10 mm: doporučujeme k ohrazení zahrad a menších výběhů bezpečné pro zvířata - nehrozí pořezání 4 × 0,16 mm kvalitní nerezový vodič barva v dobře viditelné kombinaci spolehlivost - odolnost odpor 10,12 Ω/m délka 250 m Pro instalaci pásky na kůly použijte ploché izolátory z naší nabídky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8595221020361 |
| Barva: | Bílo-červená |
| Délka: | 400 m |
| Průměr: | 3 mm |
| Vodič: | nerez 6 × 0,25 mm |
| Měrný odpor: | 2,30 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 95 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
