Lanko pro elektrický ohradník, průměr 2 mm, žluto-oranžová 500 m
Žluto-oranžové lanko o průměru 2 mm a délce 500 m je ideální pro delší elektrické ohradníky. Díky své žluto-oranžové barvě je dobře viditelné pro hospodářská i divoká zvířata a zvyšuje účinnost ochrany. UV odolnost. Tři nerezové vodiče 3 × 0,16 mm.




Lanko pro elektrický ohradník, průměr 2 mm, žluto-oranžová 500 m
Lanko je vybaveno 3 pevnými nerezovými vodiči o průměru 0,16 mm, které zajišťují odpor 11 Ω/m a spolehlivý přenos elektrického impulsu v ohradníku. Žluto-oranžové lanko 2 mm pro elektrické ohradníky: výborná viditelnost pro zvířata a snadná kontrola ohradníku kvalitní 3 × 0,16 mm nerezový vodič, odpor 11 Ω/m lanko se nekroutí a je odolné vůči UV a roztržení délka 500 m pro pokrytí rozsáhlých ploch průměr 2 mm pro všestranné použití výborná viditelnost pro zvířata
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lanka |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| EAN: | 8595221023348 |
| Barva: | Žluto-oranžová |
| Délka: | 500 m |
| Průměr: | 2 mm |
| Vodič: | nerez 3 × 0,16 mm |
| Měrný odpor: | 11 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 60 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
