Lanko pro elektrický ohradník, průměr 2,5 mm, modré, délka 200 m
Modré lanko pro elektrický ohradník za svělou cenu. Signální modrá barva dobře viditelná pro hospodářská i lesní zvířata. Vhodné pro ochranu pole, úrody. Pevný materiál, odolný proti roztržení s UV ochranou a dlouhou životností. Odpor 7,7 Ω/m.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Lanko pro elektrický ohradník, průměr 2,5 mm, modré, délka 200 m
Kvalitní vodivé lanko určené pro elektrický ohradník. Modré lanko pro ohradník proti lesní zvěři a divočákům. Modré lanko 2,5 mm pro elektrický ohradník: 3 × 0,20 mm kvalitní a pevný nerezový vodič pro ochranu pole, úrody, pozemku spolehlivost - odolnost průměr 2,5 mm odpor 7,7 Ω/m délka 200 m nekroutí se
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lanka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8595221020521 |
| Barva: | Modrá |
| Délka: | 200 m |
| Průměr: | 2,5 mm |
| Vodič: | nerez 3 × 0,20 mm |
| Měrný odpor: | 7,7 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 80 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
