Lanko pro elektrický ohradník, průměr 2,5 mm, bílé, délka 250 m
Kvalitní bílé lanko o průměru 2,5 mm a délce 250 m je ideální pro vytvoření elektrického ohradníku. Díky bílé barvě je univerzální a dobře viditelné pro hospodářská i lesní zvířata, což zvyšuje bezpečnost a účinnost ochrany. Kvalitní 3 × 0,16 mm nerezový vodič.




Lanko pro elektrický ohradník, průměr 2,5 mm, bílé, délka 250 m
Lanko je vybaveno 3 nerezovými vodiči o průměru 0,16 mm, které zajišťují spolehlivý přenos elektrického impulsu s odporem 11 Ω/m. Je vyrobeno z pevného materiálu, který je odolný vůči roztržení a povětrnostním vlivům. Bílé lanko 2,5 mm pro elektrické ohradníky: dobrá viditelnost pro zvířata a snadná kontrola ohradníku nekroutí se, odolné vůči roztržení, dlouhá životnost i při náročném použití 3 × 0,16 mm nerezový vodič, odpor 11 Ω/m dlouhá životnost i při náročném použití průměr 2,5 mm, délka 250 m Pro instalaci na ohradu použijte izolátory pro elektrický ohradník.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lanka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8595221023294 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 250 m |
| Průměr: | 2,5 mm |
| Vodič: | nerez 3 × 0,16 mm |
| Měrný odpor: | 11 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 70 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
