Hliníkové lanko pro elektrický ohradník, průměr 1,8 mm, 500 m
Lehké hliníkové lanko pro elektrický ohradník, které se skládá ze 7 jednotlivých vláken. Všestranné použití, vhodné pro dlouhé ohrady s vysokou trávou. Pro skot, kozy, ovce. Pevnost v tahu 100 kg. Návin 500 m. Skvělá vodivost, odpor pouze 0,02 Ω/m.




Hliníkové lanko pro elektrický ohradník, průměr 1,8 mm, 500 m
Hliníkové splétané lanko vhodné pro dlouhé a trvalé elektrické ohrady (prorostlé vegetací). Vhodný pro skot, kozy, ovce. Doporučuje se také pro odpuzování lesní zvěře, divokých prasat. Vlastnosti hliníkového lanka 1,8 mm: velmi robustní, přesto flexibilní a snadno pokládatelné (dobře se s ním pracuje) pro ještě snadnější manipulaci je drát již navinut na cívce vhodný také na stavbu ohrad proti divoké zvěři skládá se ze 7 jednotlivých pramenů vysoká pevnost v tahu 100 kg velmi dobrá vodivost 0,02 Ω/m návin 500 m, Ø 1,8 mm Během instalace lanka na ohradník dbejte na bezpečnost a použijte pracovní rukavice.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lanka |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8595221020934 |
| Délka: | 500 m |
| Průměr: | 1,8 mm |
| Měrný odpor: | 0,027 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 100 kg |
| Materiál: | hliník |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
