Expert sada solární ohradník - Kompletní přenosná schránka + 3J zdroj, panel 40 W, lanko 3 mm
Sada solárně napájeného ohradníku s kombinovaným zdrojem 230/12 V o výkonu 3 J. Obsahuje kompletní přenosnou schránku na zdroj ohrady a baterii s regulátorem 10 A pro solární panel 40 W.
Montážní konzole pro instalaci panelu na schránku. Součástí sady je zemnící tyč, ohradníkové kvalitní lanko 400 m a mobilní plastové sloupky 20 ks s délkou 156 cm.




Expert sada solární ohradník - Kompletní přenosná schránka + 3J zdroj, panel 40 W, lanko 3 mm
Ideální řešení pro provoz ohradníku na místech bez elektřiny během sezóny. Sada ohradníku se solárním napájením vhodná pro elektrické ohrady s různými zvířaty, např. skot, kozy, ovce a lesní zvěř.
Přenosná schránka pro ohradníkový zdroj
Kovová přenosná schránka z pozinkovaného ocelového plechu s uzamykatelnými posuvnými dvířky chrání zdroj a akumulátor před deštěm, povětrnostními vlivy a krádeží.
- Praktická DIN lišta 200 mm pro snadné upevnění generátoru fencee.
- Box disponuje montážními otvory pro všechny běžné typy zdrojů a praktickým madlem na přenášení.
- Vhodné pro transport a chráněné umístění zdroje spolu s baterií.
- Vnější rozměr schránky: 37,5 × 35 × 37,5 cm (Š×H×V).
Zdroj ohradníku 3 J s kombinovaným napájením
Kombinovaný generátor fencee power DUO PD30 s výkonem 3 J lze použít kdekoliv díky solárnímu nabíjení baterie.
- BrightLight LED dioda na přední straně zařízení signalizuje provoz zdroje.
- Možnost přepnutí výkonu na 50 %, technologie SafeShock a ON/OFF tlačítko pro bezpečné ovládání generátoru.
Solární panel 40 W a regulátor 10 A
Součástí sady je solární panel o výkonu 40 W a regulátor 10 A pro efektivní správu nabíjení.
- Umístění solárního panelu musí být směrem k jihu a co nejvíce kolmo ke slunci. Špatné umístění, stínění a znečištění panelu snižuje jeho výkon.
- Montážní konzole: Skládá se z 5 dílců a spojovacího materiálu pro upevnění panelu přímo na přenosnou schránku.
Příslušenství pro sestavení ohrady
- Plastové sloupky: 20 ks bílých sloupků o celkové délce 156 cm (136 cm nad zemí).
- Vodivé lanko: Zeleno-bílé lanko s průměrem 3 mm v návinu 400 m. Obsahuje 3 × 0,25 nerezové a 3 × 0,20 měděné vodiče s nízkým odporem 0,1 Ω/m.
- Uzemnění: Součástí sady je pozinkovaná profilovaná zemnící tyč o délce 100 cm.
Obsah balení:
- Kombinovaný generátor fencee power DUO PD30
- Přenosná schránka s DIN lištou a regulátorem 10 A
- Solární panel o výkonu 40 W
- Montážní konzole pro uchycení solárního panelu na přenosnou schránku
- Zeleno-bílé vodivé lanko 3 mm, 400 m, 0,1 Ω/m
- Zemnící tyč profil, pozinkovaná 100 cm
- 20 × Plastové sloupky s délkou 156 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety elektrických ohradníků |
|---|---|
| Hmotnost: | 25.2 kg |
| EAN: | 8595221018436 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 5 W |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 80 - 240 mA |
| Výstupní energie: | 3 J |
| Vstupní energie: | 4,5 J |
| Výstupní napětí: | 11200 V |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 6400 V |
| Teoretická max. CEE: | 100 km |
| Nízký porost: | 23 km |
| Střední porost: | 5 km |
| Vysoký porost: | 2 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 2 × |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 6 × |
| Průměr: | 210 mm |
| Hloubka: | 66 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
