Expert sada solární ohradník - Kompletní přenosná schránka + 2J zdroj, panel 40 W, síť drůbež 112 cm
Sada solárně napájeného ohradníku s kombinovaným zdrojem 230/12 V o výkonu 2 J. Obsahuje kompletní přenosnou schránku na zdroj ohrady a baterii s regulátorem 10 A pro solární panel 40 W.
Sada je vybavena montážní konzolí pro instalaci panelu na schránku, zemnící tyčí a elektrickou ohradníkovou sítí s výškou 112 cm a délkou 50 m. Vhodné hlavně pro drůbež.




Ideální řešení pro provoz ohradníku na místech bez elektřiny během sezóny. Sada ohradníku se solárním napájením vhodná pro mobilní elektrické ohrady pro drůbež.
Přenosná schránka pro ohradníkový zdroj
Kovová přenosná schránka s uzamykatelnými posuvnými dvířky ochrání zdroj i akumulátor před deštěm, povětrnostními vlivy a krádeží.
- Praktická DIN lišta 200 mm pro snadné upevnění generátoru fencee.
- Vhodná pro transport a chráněné umístění zdroje spolu s baterií.
- Vyrobeno z pozinkovaného ocelového plechu s praktickým madlem na přenášení.
- Uzamykatelná boční dvířka (zámek není součástí).
- Vnější rozměr schránky: 37,5 × 35 × 37,5 cm (Š×H×V).
Kombinovaný generátor fencee power DUO PD20
Zdroj elektrické ohrady 12/230 V s výkonem 2 J. Ohradník lze díky solárnímu nabíjení baterie použít kdekoliv.
- BrightLight LED dioda na přední straně zařízení signalizuje provoz zdroje.
- Možnost přepnutí výkonu na 50 %, technologie SafeShock a ON/OFF tlačítko pro bezpečné ovládání.
Solární systém 40 W
Kvalitní panel o výkonu 40 W se 10A regulátorem zajišťuje plynulé dobíjení akumulátoru.
- Montážní konzole: Pro upevnění panelu na přenosnou schránku (skládá se z 5 dílců a spojovacího materiálu).
- Upozornění: Umístění panelu musí být směrem k jihu a co nejvíce kolmo ke slunci. Zdroj nelze napájet pouze panelem, vždy musí být zapojen akumulátor a regulátor.
Elektrická ohradníková síť pro drůbež
Součástí sady je oranžová hustě protkaná vodivá síť s výškou 112 cm a délkou 50 m. Ideální pro mobilní výběh se slepicemi.
Obsah balení:
- Kombinovaný generátor fencee power DUO PD20
- Přenosná schránka s DIN lištou a regulátorem 10 A
- Solární panel s výkonem 40 W
- Montážní konzole pro uchycení solárního panelu 40 W na přenosnou schránku
- Ohradníková síť pro drůbež, výška 112 cm, délka 50 m
- Zemnící tyč kulatá (75 cm)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety elektrických ohradníků |
|---|---|
| Hmotnost: | 23.4 kg |
| EAN: | 8595221018375 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 5 W |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 40 - 140 mA |
| Výstupní energie: | 2 J |
| Vstupní energie: | 3 J |
| Výstupní napětí: | 12000 V |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 6000 V |
| Teoretická max. CEE: | 60 km |
| Nízký porost: | 15 km |
| Střední porost: | 3 km |
| Vysoký porost: | 1,5 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 2 × |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 5 × |
| Průměr: | 210 mm |
| Hloubka: | 66 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
