Elektrická páska s šířkou 40 mm, oranžová, délka 200 m
Pevná a odolná oranžová ohradníková páska s UV ochranou pro dlouhodobé kvalitní ohrazení koní i jiných zvířat. Kvalitní 9 × 0,15 mm nerezový vodič. Skvělý poměr ceny, výkonu a kvality. Univerzální použití pro běžné instalace. Odpor 4,6 Ω/m.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Elektrická páska s šířkou 40 mm, oranžová, délka 200 m
Široká a odolná ohradníková páska s UV ochranou zajistí dlouhodobé kvalitní ohrazení. Zesílené okraje pásky zajistí odolnost proti povětrnostním vlivům. Oranžová ohradníková páska 40 mm: bezpečné pro zvířata a koně - nehrozí pořezání univerzální použití pro běžné instalace pevné nerezové vodiče 9 × 0,15 mm spolehlivost - odolnost odpor 4,6 Ω/m délka 200 m Pro instalaci pásky na kůly použijte ploché izolátory z naší nabídky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 8595221023300 |
| Barva: | Oranžová |
| Délka: | 200 m |
| Šířka: | 40 mm |
| Vodič: | nerez 9 × 0,15 mm |
| Měrný odpor: | 4,6 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 150 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
