Elektrická ohradníková síť pro psy, králíky a kočky, výška 65 cm, délka 50 m, 1 hrot
Elektrická síť s 15 tyčemi má 9 vodorovných vodících lanek s 3 × 0,20 mm silným nerezovým vodičem + 1 spodní řada (černé lanko) je nevodivé, izoluje. Síť je vhodná pro výběh zvířat nebo pro ochranu pozemku. Ideální pro psy, králíky a také kočky.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Elektrická síť s 15 tyčemi má 9 vodorovných vodících lanek s 3 × 0,20 mm silným nerezovým vodičem + 1 spodní řada (černé lanko) je nevodivé, izoluje. Síť je vhodná pro výběh zvířat nebo pro ochranu pozemku. Ideální pro psy, králíky a také kočky.
Vlastnosti a technické parametry:
- Kovové nerezové špice zaručují snadnou manipulaci a upevnění
- Kratší rozteč tyčí zajišťuje síti vysokou pevnost a odolnost proti roztržení
- Tyče jsou vyrobeny z odolného plastu, s UV ochranou
- Jednotlivé body sítě jsou svařené speciální technologií
- Instalace sítě je jednoduchá, rychlá a bez použití jakéhokoliv nářadí
Podívejte se na náš článek do poradny, ve kterém je návod na sestavení sítě elektrického ohradníku.
Obsah balení:
- Elektrická síť
- 15 kovových tyčí (vč. krytek)
- Sada na opravu sítě
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohradníkové sítě |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.604 kg |
| EAN: | 8595221013523 |
| Barva: | Zelená |
| Délka: | 50 m |
| Hrot: | Jednoduchý |
| Vhodné pro: | Pes, Kočka, Králík |
| Výška: | 65 cm |
| Vodič: | 9 lanek s 3 × 0,20 mm |
| Typ vodiče: | Síť |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
