Vysílač ke sprejovému obojku d-control 900 AQUA spray
Náhradní vysílač pro sprejový výcvikový obojek d-control 900 AQUA spray s dosahem až 900 m. Hlavní funkcí obojku je sprejová korekce v podobě nepříjemného chladivého spreje, který je směřován na čumák psa.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Vysílač ke sprejovému obojku d-control 900 AQUA spray
Dosah 900 m, možnost výcviku dvou psů najednou, funkce zvuk, vibrace a sprejová stimulace.
Hlavní funkcí sprejových obojků je sprejová korekce v podobě nepříjemného chladivého spreje, který je směřován na čumák psa. Ale i samotný zvuk vydávaný při použití spreje, je pro psa dostatečným impulsem k vyrušení z nevhodného chování. Dalšími možnými korekcemi jsou akustický signál a vibrace.
Vlastnosti vysílače:
- Dosah až 900 m
- Funkce akustický signál
- Krátká (5 úrovní) a dlouhá (10 úrovní) sprejová stimulace
- Vibrační stimulace
- Nastavitelné multifunkční tlačítko
- Možnost výcviku dvou psů najednou
- Vysílač s LCD displejem
Parametry vysílače:
- Životnost baterie: 6 - 12 měsíců (v závislosti na používání)
- Hmotnost: 60 g (bez baterie)
- Rozměry: 125 × 52 × 22 mm
Obsah balení:
- Vysílač s LCD displejem
- 1 ks lithiová baterie CR2 3V
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221014049 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Velká, Malá |
| Dosah: | 900 m |
| Rozměry vysílače: | 125 × 52 × 22 mm |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 60 g |
| Napájení vysílače: | CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
