Vysílač ke sprejovému obojku d-control 300 AQUA spray
Vysílač pro sprejový výcvikový obojek d-control 300 AQUA spray s dosahem až 300 m. Hlavní funkcí obojku je sprejová korekce v podobě nepříjemného chladivého spreje, který je směřován na čumák psa.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Vysílač ke sprejovému obojku d-control 300 AQUA spray
Dosah 300 m, možnost výcviku dvou psů najednou, funkce zvuk, vibrace a sprejová stimulace.
Hlavní funkcí sprejových obojků je sprejová korekce v podobě nepříjemného chladivého spreje, který je směřován na čumák psa. Ale i samotný zvuk vydávaný při použití spreje je pro psa dostatečným impulsem k vyrušení z nevhodného chování. Dalšími možnými korekcemi jsou akustický signál a vibrace.
Vlastnosti vysílače:
- Dosah až 300 m v otevřeném prostoru.
- Funkce akustický signál pro přivolání nebo varování.
- Sprejová stimulace: krátká (5 úrovní) a dlouhá (10 úrovní).
- Vibrační stimulace pro diskrétní upozornění psa.
- Nastavitelné multifunkční tlačítko dle vašich potřeb.
- Možnost výcviku dvou psů najednou (tlačítka 1 a 2).
- Vysílač s přehledným LCD displejem.
Parametry vysílače:
- Životnost baterie: 8 - 14 měsíců (v závislosti na intenzitě používání).
- Hmotnost: pouhých 57 g (bez baterie) pro pohodlné nošení.
- Rozměry: 103 × 52 × 22 mm.
Obsah balení:
- Vysílač s LCD displejem
- 1 ks lithiová baterie CR2 3V
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221014032 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Velká, Malá |
| Dosah: | 300 m |
| Rozměry vysílače: | 103 × 52 × 22 mm |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 57 g |
| Napájení vysílače: | CR2 3V |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
