Dogtrace vysílač k vibračnímu obojku d-control 640
Vysílač disponuje funkcí zvuk, světlo (8 módů) a 5 režimů vibrace. Vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném displeji. Funkce světlo umožňuje nastavení 8 režimů světelné signalizace pro snadnou lokalizaci psa ve tmě.
Funkce vibrace byla navržena jako alternativní způsob komunikace pro výcvik psů citlivých na impuls nebo s poruchami sluchu. Vysílač je díky nastavitelným korekcím vhodný pro všechna plemena psů. Dosah 600 m, může ovládat až 2 přijímače.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Dogtrace vysílač k vibračnímu obojku d-control 640
Dogtrace vysílač s dosahem 600 m, funkce vibrace, světlo a zvuk. Přehledný LCD displej a možnost používat pro výcvik dvou psů najednou.
Všeobecné vlastnosti:
- Kontrola stavu baterií vysílače (zobrazuje se na displeji).
- Samostatné tlačítko pro vysílání zvukového signálu.
- Volitelné nastavení 5 režimů vibrací a 8 režimů světla.
- Životnost baterií je až 12 měsíců v závislosti na používání.
- Podsvícený LCD displej pro zobrazení módu vibrace a světla, vysílání a vybití baterie.
- Možnost používat pro výcvik dvou psů najednou – tlačítko na přepnutí psa 1 a 2.
- Dosah až 600 m na volném prostranství.
- U vysílačů je praktický klips pro zavěšení na opasek.
Upozornění: Není kompatibilní s modely řady d-control mini.
Obsah balení:
- samostatný vysílač s klipsem pro zavěšení na opasek
- 2 ks baterie AA (tužková)
- šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- návod a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221008222 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Dosah: | 600 m |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 88 g |
| Rozměry vysílače bez antény: | 119 × 53 × 28 mm |
| Rozměry vysílače s anténou: | 152 × 53 × 28 mm |
| Napájení vysílače: | 2× AA 1,5V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
