Vysílač k vibračnímu obojku d-control 440
Vysílač disponuje funkcemi zvuk, světlo (8 módů) a 5 režimů vibrace. Vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném displeji. Funkce světlo v transparentním přijímači slouží ke snadné lokalizaci psa ve tmě. Vibrace nabízí alternativní komunikaci pro citlivé psy nebo psy s poruchami sluchu. Dosah činí 250 m a ovladač může ovládat až 2 přijímače.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Vysílač k vibračnímu obojku d-control 440
Dogtrace vysílač s dosahem 250 m je zaměřen na moderní metody výcviku pomocí vibrací, světla a zvuku. Je vybaven přehledným LCD displejem a umožňuje pohodlný výcvik dvou psů najednou.
Všeobecné vlastnosti:
- Kontrola stavu baterií vysílače přímo na displeji.
- Samostatné tlačítko pro okamžité vyslání zvukového signálu.
- Volitelné nastavení 5 režimů vibrací a 8 režimů světla pro maximální variabilitu výcviku.
- Vynikající životnost baterií až 12 měsíců v závislosti na používání.
- Podsvícený LCD displej zobrazuje aktuální mód vibrace/světla, probíhající vysílání a stav baterie.
- Možnost přepínání mezi psem A a B pro výcvik dvou zvířat.
- Dosah až 250 m na volném prostranství.
- Praktický klips pro zavěšení na opasek.
- Důležité: Tento model není kompatibilní s modely základní řady d-control mini.
Obsah balení:
- Samostatný vysílač d-control 440
- 1 ks lithiová baterie CR2 3V
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221008208 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Dosah: | 250 m |
| Rozměry vysílače: | 110 × 52 × 29 mm |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 64 g |
| Napájení vysílače: | CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
