Vysílač k vibračnímu obojku d-control 1040
Vysílač disponuje funkcí zvuk, světlo (8 módů) a 5 režimů vibrace. Vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném displeji. Funkce světlo umožňuje nastavení 8 režimů signalizace v transparentním přijímači pro snadnou lokalizaci psa ve tmě. Funkce vibrace slouží jako alternativní komunikace pro citlivé psy nebo psy s poruchami sluchu. Dosah 1000 m, možnost ovládat až 2 přijímače.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Vysílač k vibračnímu obojku d-control 1040
Dogtrace vysílač s dosahem 1000 m nabízí funkce vibrace, světlo a zvuk. Je vybaven přehledným LCD displejem a umožňuje efektivní výcvik dvou psů najednou.
Všeobecné vlastnosti:
- Kontrola stavu baterií vysílače přímo na displeji.
- Samostatné tlačítko pro okamžité vysílání zvukového signálu.
- Volitelné nastavení 5 režimů vibrací a 8 režimů světla.
- Vynikající životnost baterií až 12 měsíců v závislosti na používání.
- Podsvícený LCD displej pro zobrazení módu, vysílání a stavu baterie.
- Možnost výcviku dvou psů (přepínání tlačítkem 1 a 2).
- Dosah až 1000 m na volném prostranství.
- Praktický klips pro zavěšení na opasek.
- Poznámka: Není kompatibilní s modely řady d-control mini.
Obsah balení:
- Samostatný vysílač d-control 1040
- 1× lithiová baterie CR2 3V
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221008246 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Dosah: | 1000 m |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 88 g |
| Rozměry vysílače bez antény: | 119 × 53 × 28 mm |
| Rozměry vysílače s anténou: | 198 × 53 × 28 mm |
| Napájení vysílače: | 2× AA 1,5V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
