Vysílač k elektronickému obojku d-control easy small
Náhradní vysílač k výcvikovému obojku d-control easy small se vyznačuje maximální jednoduchostí ovládání. Disponuje šesti pevně nastavenými úrovněmi korekčních impulsů a akustickým signálem s dosahem až 200 m. Může ovládat pouze jeden přijímač. Vysílač je díky sníženým impulsům vhodný pouze pro malá plemena psů.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Dogtrace vysílač d-control easy small s dosahem 200 m nabízí funkce zvuk a 6 úrovní stimulačních impulsů. Tento model byl vyvinut se specifickým ohledem na bezpečnost, a proto je díky snížené intenzitě impulsů vhodný výhradně pro malá plemena psů.
Všeobecné vlastnosti:
- Kontrola stavu baterií vysílače pomocí světelné signalizace (červená/zelená).
- Samostatné tlačítko pro okamžité vyslání zvukového signálu.
- 6 fixních úrovní korekčního impulsu pro bleskovou volbu.
- Vynikající životnost baterie až 12 měsíců v závislosti na intenzitě používání.
- Dosah až 200 m na volném prostranství.
- Praktický klips pro zavěšení na opasek.
- Kompaktní rozměry 110 × 51 × 29 mm a velmi nízká hmotnost 61 g (bez baterie).
- Důležité: Tento model není kompatibilní s modely řady d-control mini.
Obsah balení:
- Samostatný vysílač d-control easy small
- 1 ks lithiová baterie CR2 3V
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221003432 |
| Počet psů: | 1 |
| Pro plemena: | Střední, Malá |
| Dosah: | 200 m |
| Počet stimul. impulsů: | 6 |
| Rozměry vysílače: | 110 × 52 × 29 mm |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 64 g |
| Napájení vysílače: | CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
