Vysílač k elektronickému obojku d-control easy mini
Náhradní vysílač k výcvikovému obojku d-control easy mini se vyznačuje jednoduchostí ovládání. Disponuje šesti pevně nastavenými úrovněmi korekčních impulsů a akustickým signálem. Může ovládat pouze jeden přijímač. Dosah činí 200 m.




Vysílač k elektronickému obojku d-control easy mini
Dogtrace d-control easy mini s dosahem 200 m nabízí funkce zvuk a impuls. Intenzita korekčních impulsů u modelů mini je v porovnání s klasickými obojky d-control slabší, což je ideální pro citlivější psy, ale dostačuje i pro střední a velká plemena s průměrnou citlivostí.
Poznámka: Nedoporučuje se pro řešení krizových situací u velmi odolných plemen.
Vlastnosti vysílače:
- Samostatné tlačítko zvukového signálu.
- 6 úrovní stimulačního impulsu – blesková volba pomocí samostatných tlačítek 1–6.
- Životnost baterií až 12 měsíců v závislosti na intenzitě používání.
- Kontrola stavu baterie v přijímači i vysílači pomocí světelné kontrolky.
- Vysílač je vybaven praktickým klipsem pro zavěšení na opasek.
- Důležité: Není kompatibilní s modely základní řady d-control.
Obsah balení:
- Vysílač d-control easy mini
- 1× lithiová baterie CR2 3V
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
Součástí systému jsou také výměnné kontaktní body, které zajišťují funkčnost pro krátkou i dlouhou hustou srst.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221008710 |
| Počet psů: | 1 |
| Pro plemena: | Střední, Malá |
| Dosah: | 200 m |
| Počet stimul. impulsů: | 6 |
| Rozměry vysílače: | 110 × 52 × 29 mm |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 64 g |
| Napájení vysílače: | CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
