Vysílač k elektronickému obojku d-control 610
Vysílač přizpůsobený na připojení externího ovládání disponuje funkcí zvuk, korekční impuls (0–30) a nastavitelný trvalý impuls (funkce booster). Intenzitu boostru si můžete nastavit libovolně vyšší než u základního tlačítka. Vysílání a vybití baterie zobrazuje podsvícený LCD displej. Díky plynulé regulaci je vysílač vhodný pro všechna plemena psů.




Vysílač k elektronickému obojku d-control 610
Dogtrace vysílač přizpůsobený na připojení externího ovládání s dosahem 600 m. Dokáže ovládat až 2 přijímače a je vhodný zejména pro profesionální sportovní a lovecký výcvik, ale i pro aktivity jako běh, jízda na kole nebo na koni.
Externím ovládáním (one touch) lze v přijímači aktivovat funkci stimulačního impulsu jediným stiskem tlačítka na konci 140 cm dlouhého kabelu. Ostatní funkce zůstávají dostupné na těle vysílače. Toto řešení umožňuje bleskovou reakci bez nutnosti držet vysílač v ruce.
Všeobecné vlastnosti:
- Kontrola stavu baterií vysílače přímo na displeji.
- Samostatné tlačítko pro vysílání zvukového signálu.
- Volitelné nastavení úrovně korekčního impulsu (0–30).
- Životnost baterií až 12 měsíců v závislosti na používání.
- Podsvícený LCD displej zobrazuje výši impulsu, vysílání a stav baterie.
- Možnost používat pro výcvik dvou psů najednou (tlačítko na přepnutí psa 1 a 2).
- Dosah až 600 m na volném prostranství.
- Praktický klips pro zavěšení na opasek.
- Poznámka: Není kompatibilní s modely řady d-control professional.
Parametry vysílače:
- Rozměry: 119 × 53 × 28 mm (bez antény).
- Napájení: 1 ks baterie AA 1,5V.
Obsah balení:
- Vysílač s klipsem pro zavěšení na opasek
- 1 ks baterie AA 1,5V
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221008697 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Dosah: | 600 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Rozměry přijímače: | 119 × 53 × 28 mm |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 88 g |
| Rozměry vysílače bez antény: | 119 × 53 × 28 mm |
| Rozměry vysílače s anténou: | 152 × 53 × 28 mm |
| Napájení vysílače: | 2× AA 1,5V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
