Vysílač k elektronickému obojku d-control 600
Vysílač s dosahem 600 m disponuje funkcí zvuk, korekční impuls (úroveň 0–30) a nastavitelným trvalým impulsem (funkce booster), u kterého si můžete navolit libovolnou intenzitu odlišnou od základního tlačítka. Vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném LCD displeji. Může ovládat až 2 přijímače a díky nastavitelné intenzitě je vhodný pro všechna plemena psů.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Dogtrace vysílač s dosahem 600 m nabízí funkce zvuk, stimulační impuls a booster. Umožňuje efektivní výcvik dvou psů najednou pomocí napárování dvou přijímačů na tlačítka 1 a 2.
Všeobecné vlastnosti:
- Kontrola stavu baterií vysílače (zobrazuje se přímo na displeji).
- Samostatné tlačítko pro vysílání zvukového signálu.
- Volitelné nastavení úrovně korekčního impulsu (0–30).
- Vynikající životnost baterií až 12 měsíců v závislosti na používání.
- Podsvícený LCD displej pro zobrazení výše impulsu, vysílání a stavu baterie.
- Možnost používat pro výcvik dvou psů najednou – tlačítko na přepnutí psa 1 a 2.
- Dosah až 600 m na volném prostranství.
- Praktický klips pro zavěšení na opasek.
- Kompaktní rozměry: 119 × 53 × 28 mm (bez antény).
- Poznámka: Není kompatibilní s modely řady d-control professional.
Obsah balení:
- Samostatný vysílač
- 2 ks baterie AA 1,5V
- Šňůrka na krk
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221003470 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Dosah: | 600 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 88 g |
| Rozměry vysílače bez antény: | 119 × 53 × 28 mm |
| Rozměry vysílače s anténou: | 152 × 53 × 28 mm |
| Napájení vysílače: | 2× AA 1,5V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
