Vysílač k elektronickému obojku d-control 500 mini
Náhradní vysílač k výcvikovému obojku d-control 500 mini disponuje funkcí zvuk, korekční impuls (úroveň 0–30) a nastavitelným trvalým impulsem (funkce booster). U boostru si můžete navolit libovolně vyšší intenzitu, než máte u hlavního tlačítka. Vysílání a vybití baterie zobrazuje podsvícený LCD displej. Dosah činí až 500 m.




Vysílač k elektronickému obojku d-control 500 mini
Dogtrace d-control 500 mini s dosahem 500 m nabízí funkce zvuk, impuls a booster. Intenzita korekčních impulsů u modelů mini je v porovnání s klasickými obojky d-control slabší, což je dostačující pro střední a velká plemena s průměrnou citlivostí.
Poznámka: Nedoporučuje se pro řešení krizových situací u velmi odolných plemen.
Vlastnosti vysílače:
- Samostatné tlačítko zvukového signálu.
- Volitelná úroveň stimulačního impulsu (0–30).
- Funkce tlačítka "Booster" – možnost nastavit trvale vyšší úroveň impulsu pro krizové situace.
- Možnost výcviku dvou psů pomocí tlačítek 1 a 2.
- Magnetický systém zapnutí/vypnutí přijímače (přiložením vysílače).
- Vysílač s podsvíceným LCD displejem pro zobrazení úrovně impulsů, zvoleného psa a stavu baterií.
- Životnost baterií až 12 měsíců v závislosti na používání.
- Kontrola stavu baterie v přijímači (kontrolka) i ve vysílači (displej).
- Praktický klips pro zavěšení na opasek.
- Důležité: Není kompatibilní s modely základní řady d-control.
Obsah balení:
- Samostatný vysílač d-control 500 mini
- 2 ks AA 1,5V baterie
- Šňůrka pro zavěšení na krk
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221008734 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Malá |
| Dosah: | 500 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 88 g |
| Rozměry vysílače bez antény: | 119 × 53 × 28 mm |
| Napájení vysílače: | 2× AA 1,5V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
