Vysílač k elektronickému obojku d-control 400
Náhradní vysílač pro výcvikový obojek d-control – přijímač IZ (impuls, zvuk). Vysílač s dosahem 250 m disponuje funkcí zvuk, stimulační impuls a booster (nastavitelný trvalý impuls), u kterého lze navolit až o 5 stupňů vyšší intenzitu, než u základního tlačítka. Umožňuje výcvik dvou psů současně (napárování na tlačítka 1 a 2).

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Dogtrace vysílač s dosahem 250 m nabízí kompletní sadu funkcí pro efektivní výcvik: zvuk, stimulační impuls a booster. Díky intuitivnímu ovládání umožňuje plynulý výcvik dvou psů pomocí jednoduchého přepínání mezi přijímači.
Všeobecné vlastnosti:
- Samostatné tlačítko pro vysílání zvukového signálu.
- Volitelná úroveň stimulačního impulsu (0–19).
- Funkce tlačítka "Booster" – možnost okamžitého navýšení impulsu až o 5 úrovní pro řešení nenadálých situací.
- Možnost výcviku dvou psů najednou (přepínání A, B).
- Podsvícený LCD displej zobrazující úroveň impulsu, zvolený obojek, stav baterie a potvrzení vysílání povelu.
- Životnost baterie až 12 měsíců v závislosti na používání.
- Praktický klips pro zavěšení na opasek.
- Poznámka: Není kompatibilní s modely řady d-control professional a d-fence.
Obsah balení:
- Vysílač s klipsem na opasek
- 1× lithiová baterie CR2 3V
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221003463 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Dosah: | 250 m |
| Počet stimul. impulsů: | 19 |
| Rozměry vysílače: | 110 × 52 × 29 mm |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 64 g |
| Napájení vysílače: | CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
