Vysílač k elektronickému obojku d-control 200 mini
Náhradní vysílač d-control 200 mini pro výcvikový obojek (přijímač d-control mini). Vysílač s dosahem 200 m disponuje funkcí zvuk, stimulační impuls a booster (nastavitelný trvalý impuls), kde si můžete navolit až o 5 stupňů vyšší intenzitu impulsu, než máte nastaveno u základního tlačítka.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Vysílač k elektronickému obojku d-control 200 mini
Dogtrace d-control 200 mini s dosahem 200 m nabízí funkce zvuk, impuls a booster. Intenzita korekčních impulsů u modelů mini je v porovnání s klasickými obojky d-control slabší, což je dostačující pro střední a velká plemena s průměrnou citlivostí za standardních situací.
Poznámka: Nedoporučuje se pro řešení krizových situací u velmi odolných plemen.
Vlastnosti vysílače:
- Samostatné tlačítko pro vysílání zvukového signálu.
- Volitelná úroveň stimulačního impulsu (0–19).
- Funkce tlačítka "Booster" – možnost nastavit až o 5 úrovní vyšší impuls pro pohotovou reakci.
- Možnost výcviku dvou psů najednou (tlačítka A, B).
- Podsvícený LCD displej zobrazuje: úroveň impulsu, zvolený obojek (A/B), stav baterie a vysílání povelu.
- Vynikající životnost baterie až 12 měsíců v závislosti na používání.
- Praktický klips pro zavěšení na opasek.
- Důležité: Není kompatibilní s modely základní řady d-control.
Obsah balení:
- Vysílač s klipsem pro zavěšení na opasek
- 1× lithiová baterie CR2 3V
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221008727 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Malá |
| Dosah: | 200 m |
| Počet stimul. impulsů: | 19 |
| Rozměry vysílače: | 61 × 40 × 31 mm |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 64 g |
| Napájení vysílače: | CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
