Vysílač k elektronickému obojku d-control 1610
Vysílač přizpůsobený na připojení externího ovládání disponuje funkcemi zvuk, korekční impuls (úroveň 0–30) a nastavitelný trvalý impuls (funkce booster). Intenzitu boostru si můžete libovolně navolit odlišně od základního tlačítka. Vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném LCD displeji. Díky široké škále impulsů je vhodný pro všechna plemena psů.




Vysílač k elektronickému obojku d-control 1610
Dogtrace vysílač s nadstandardním dosahem 1600 m je speciálně upraven pro připojení externího ovládání. Tento model dokáže ovládat až 2 přijímače a je vhodný zejména pro profesionální sportovní a lovecký výcvik, ale i pro aktivní kynology při běhu či jízdě na kole a koni.
Externí ovládání (one touch) je velmi užitečným doplňkem, který umožňuje aktivovat navolený korekční impuls rychlým stisknutím tlačítka na konci 140 cm dlouhého kabelu. Tímto způsobem lze aktivovat pouze stimulační impuls, ostatní funkce zůstávají dostupné na hlavním vysílači.
Všeobecné vlastnosti:
- Kontrola stavu baterií vysílače přímo na podsvíceném displeji.
- Samostatné tlačítko pro okamžité vyslání zvukového signálu.
- Volitelné nastavení úrovně korekčního impulsu (0–30).
- Vynikající životnost baterií až 12 měsíců.
- Možnost výcviku dvou psů najednou (tlačítko na přepnutí psa 1 a 2).
- Extrémní dosah až 1600 m na volném prostranství.
- Praktický klips pro zavěšení na opasek a kompaktní rozměry (119 × 53 × 28 mm).
- Poznámka: Není kompatibilní s modely řady d-control professional.
Obsah balení:
- Dálkový vysílač s klipsem na opasek
- 2 ks baterie AA 1,5V
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221008901 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední a velká |
| Dosah: | 1600 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 95 g |
| Rozměry vysílače bez antény: | 119 × 53 × 28 mm |
| Rozměry vysílače s anténou: | 213 × 53 × 28 mm |
| Napájení vysílače: | 2× AA 1,5V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
