Vysílač k elektronickému obojku d-control 1600
Vysílač s dosahem 1 600 m disponuje funkcemi zvuk, stimulační impuls a booster. Stimulační impulsy jsou plynule nastavitelné v rozmezí 0 - 30. V případě krizové situace, kdy pes nereaguje, slouží tlačítko funkce booster, na kterém lze nastavit libovolně vyšší impuls. Umožňuje výcvik dvou psů (tlačítka 1 a 2). Vysílač lze spárovat s obojky základní řady d-control a d-control mini s funkcí impuls a zvuk (IZ).




Vysílač k elektronickému obojku d-control 1600
Dogtrace vysílač s dosahem 1 600 m nabízí funkce zvuk, stimulační impuls a booster. Umožňuje efektivní výcvik dvou psů najednou pomocí napárování dvou přijímačů na tlačítka 1 a 2.
Stimulační impulsy jsou plynule nastavitelné v rozmezí 0 - 30. Pro krizové situace, kdy pes nereaguje na běžně nastavenou úroveň, je k dispozici tlačítko booster. Na něm si můžete přednastavit trvalý impuls o libovolně vyšší intenzitě, než je navolena na hlavním tlačítku.
Všeobecné vlastnosti:
- Samostatné tlačítko pro vysílání zvukového signálu.
- Volitelná úroveň stimulačního impulsu (0 - 30).
- Funkce tlačítka "Booster" pro okamžitou vyšší korekci.
- Možnost výcviku dvou psů – přepínání pomocí tlačítek 1 a 2.
- Podsvícený LCD displej s vysokou čitelností.
- Zobrazení na displeji: úroveň stimulace, zvolený obojek (A nebo B), stav baterie vysílače a indikace vysílání.
- Životnost baterií až 12 měsíců (v závislosti na používání).
- Praktický klips pro zavěšení na opasek.
- Kompatibilita: Lze spárovat s obojky základní řady d-control a d-control mini (funkce IZ). Není kompatibilní s řadou professional.
Obsah balení:
- Vysílač d-control 1600 s klipsem na opasek
- 2 ks baterie AA 1,5V
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221003494 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední a velká |
| Dosah: | 1600 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 95 g |
| Rozměry vysílače bez antény: | 119 × 53 × 28 mm |
| Rozměry vysílače s anténou: | 213 × 53 × 28 mm |
| Napájení vysílače: | 2× AA 1,5V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
