Vysílač k elektronickému obojku d-control 1010
Vysílač přizpůsobený na připojení externího ovládání, disponuje funkcí zvuk, korekční impuls (0–30) a funkcí booster pro nastavení libovolné intenzity trvalého impulsu.
Vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném LCD displeji. Vysílač je díky nastavitelným korekčním impulsům vhodný pro všechna plemena psů.




Vysílač k elektronickému obojku d-control 1010
Dogtrace vysílač přizpůsobený na připojení externího ovládání s dosahem 1000 m. Může ovládat až 2 přijímače a je ideální zejména pro profesionální sportovní a lovecký kynologický výcvik, běh, jízdu na kole nebo na koni.
Externí ovládání (one touch) je velmi užitečným doplňkem, který umožňuje rychlým stisknutím tlačítka aktivovat navolený korekční impuls. Tlačítko je umístěné na konci 140 cm dlouhého kabelu. Tímto ovládáním lze aktivovat pouze funkci stimulačního impulsu.
Všeobecné vlastnosti:
- Kontrola stavu baterií vysílače (zobrazuje se na displeji).
- Samostatné tlačítko pro vysílání zvukového signálu.
- Volitelné nastavení úrovně korekčního impulsu (0–30).
- Životnost baterií je až 12 měsíců v závislosti na používání.
- Podsvícený LCD displej pro zobrazení impulsů, vysílání a vybití baterie.
- Možnost používat pro výcvik dvou psů najednou – tlačítko na přepnutí psa 1 a 2.
- Dosah až 1000 m na volném prostranství.
- Praktický klips pro zavěšení na opasek.
- Rozměry vysílače: 119 × 53 × 28 mm (bez antény).
Obsah balení:
- vysílač d-control 1010 s klipsem pro zavěšení na opasek
- 2 ks baterie AA 1,5V
- šňůrku pro zavěšení vysílače na krk
- návod a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221008703 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední a velká |
| Dosah: | 1000 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 88 g |
| Rozměry vysílače bez antény: | 119 × 53 × 28 mm |
| Rozměry vysílače s anténou: | 198 × 53 × 28 mm |
| Napájení vysílače: | 2× AA 1,5V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
