Vysílač k elektronickému obojku d-control 1000
Vysílač s dosahem 1 000 m disponuje funkcemi zvuk, stimulační impuls a booster. Umožňuje výcvik dvou psů najednou pomocí napárování dvou přijímačů (tlačítka 1 a 2). Stimulační impulsy jsou plynule nastavitelné v rozmezí 0 - 30. Pro krizové situace slouží tlačítko funkce booster, na kterém lze nastavit trvalý impuls o libovolně vyšší úrovni.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Vysílač k elektronickému obojku d-control 1000
Dogtrace vysílač s dosahem 1 000 m nabízí funkce zvuk, stimulační impuls a booster. Umožňuje efektivní výcvik dvou psů – napárování dvou přijímačů na tlačítka 1 a 2.
Všeobecné vlastnosti:
- Samostatné tlačítko pro vysílání zvukového signálu.
- Volitelná úroveň stimulačního impulsu (0 - 30) pro přesné nastavení.
- Funkce tlačítka "Booster" – možnost nastavit vyšší impuls pro okamžitou reakci v krizi.
- Možnost výcviku dvou psů pomocí tlačítek 1 a 2.
- Podsvícený LCD displej pro perfektní přehled za každých podmínek.
- Zobrazení na displeji: úroveň stimulace, zvolený obojek (A/B), stav baterie a vysílání povelu.
- Životnost baterií až 12 měsíců v závislosti na intenzitě používání.
- Praktický klips pro zavěšení na opasek.
- Kompatibilita: Lze spárovat s obojky základní řady d-control a d-control mini (funkce IZ). Není kompatibilní s modely řady professional.
Obsah balení:
- Vysílač d-control s klipsem pro zavěšení na opasek
- 2 ks baterie AA 1,5V
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221003487 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední a velká |
| Dosah: | 1000 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 88 g |
| Rozměry vysílače bez antény: | 119 × 53 × 28 mm |
| Rozměry vysílače s anténou: | 198 × 53 × 28 mm |
| Napájení vysílače: | 2× AA 1,5V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
