Výcvikový obojek pro dalšího psa - přijímač IZ
Obojek pro dalšího psa k výcvikové sadě d-control easy, easy small, 400, 600, 1000 a 1600. Disponuje funkcemi impuls a zvuk. Je vysoce odolný a 100% vodotěsný.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Dogtrace přijímač disponující funkcemi impuls a zvuk. Tento odolný a 100% vodotěsný elektrický obojek je navržen pro maximální efektivitu a je vhodný pro krátkosrsté i dlouhosrsté psy všech plemen.
Všeobecné vlastnosti:
- Dokonale vodotěsný přijímač (pes s ním může i plavat).
- Nastavitelný obvod tkaného řemene v rozsahu 15 až 72 cm.
- Magnetický systém ON/OFF – zapnutí či vypnutí přijímače se provádí pouhým přiložením vysílače.
- Kontrola stavu baterií u přijímače (signalizace pomocí barevných LED diod červená - zelená).
- Životnost baterie CR2 3V je až 6 měsíců v závislosti na intenzitě používání.
- V balení kontaktní body pro krátkou i dlouhou/hustou srst.
- Provozní frekvence 869,525 MHz.
- Poznámka: Není kompatibilní se starými vysílači se žluto-červenou klávesnicí a vysílači d-control mini.
Obsah balení:
- Lithiová baterie CR2 3V
- Elektrody (kontaktní body) 12 a 17 mm
- Testovací doutnavka pro ověření funkce impulsu
- Tkaný řemen v délce 75 cm (standardně dodáván v červené barvě)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221003777 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Materiál řemene: | Tkanina |
| Velikost řemene: | 25 mm x 75 cm |
| Rozměry přijímače: | 64 × 43 × 34 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 56 g |
| Napájení přijímače: | CR2 3V |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
