Dogtrace výcvikový obojek pro dalšího psa d-control professional ONE (IVSZ)
Obojek pro dalšího psa k výcvikové sadě d-control professional ONE - tento přijímač je kompatibilní pouze s vysílačem professional 1000 a professional 2000.
Jedná se o nejmenší přijímač v našem sortimentu s dobíjecí baterií. Disponuje funkcemi stimulační impuls, vibrace, světlo a akustický signál. Přijímač je 100% vodotěsný.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Dogtrace výcvikový obojek pro dalšího psa d-control professional ONE (IVSZ)
d-control professional ONE je 100% vodotěsný přijímač s funkcemi zvuk, impuls, vibrace a světlo. Tento model kombinuje profesionální parametry s extrémně malými rozměry.
Všeobecné vlastnosti:
- 100% vodotěsný přijímač
- Malý dobíjecí přijímač s rozměry 55 × 27 × 21 mm a váhou pouhých 31 g
- 8 režimů světla a 4 režimy vibrace
- 2 režimy akustického signálu – krátký / dlouhý
- Možnost volby: krátký / dlouhý stimulační impuls
- 40 úrovní stimulačního impulsu pro jemné nastavení
- Možnost spárování dvou přijímačů na jeden vysílač
- Zabudovaný magnetický systém ON/OFF – zapnutí či vypnutí přiložením vysílače
- Kontrola stavu baterií u přijímače
- Pohotovostní režim baterie přijímače 90 hodin
- Oranžová barva řemenu (délka 50 cm)
- Kontaktní body pro dlouhosrsté a krátkosrsté psy
Upozornění: Není kompatibilní s vysílači d-control, d-control mini, d-fence.
Obsah balení:
- přijímač včetně dobíjecí baterie Li-Pol (s řemenem - plastový matný volitelné délky)
- sada kontaktních bodů: 2 ks 7 mm, 2 ks 10 mm
- nabíjecí adaptér
- testovací doutnavka
- návod a záruční list
Jak napárovat a nastavit d-control professional? Vše zjistíte v našem videu, které najdete v galerii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221009328 |
| Pro plemena: | Střední, Malá |
| Počet stimul. impulsů: | 40 |
| Materiál řemene: | Plast |
| Velikost řemene: | 15 mm × 70 cm |
| Rozměry přijímače: | 55 × 27 × 21 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 31 g |
| Napájení přijímače: | Li-Pol 200 mAh |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
