Dogtrace výcvikový obojek pro dalšího psa d-control professional mini
Obojek pro dalšího psa k výcvikové sadě d-control professional mini. Tento přijímač je kompatibilní pouze s vysílači professional 1000 a professional 2000.
Disponuje funkcemi stimulační impuls, vibrace, světlo a akustický signál. Přijímač je 100% vodotěsný a díky malým rozměrům vhodný i pro menší plemena.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Dogtrace výcvikový obojek pro dalšího psa d-control professional mini
d-control professional je 100% vodotěsný přijímač s bohatou funkční výbavou: zvuk, impuls, vibrace a světlo. Je navržen pro náročný profesionální trénink.
Všeobecné vlastnosti:
- 100% vodotěsný přijímač připravený na extrémní podmínky.
- 8 režimů světla a 4 režimy vibrace pro individuální nastavení.
- 2 režimy akustického signálu – krátký / dlouhý.
- Možnost volby mezi krátkým a dlouhým stimulačním impulsem.
- Jemné nastavení intenzity – 40 úrovní stimulačního impulsu.
- Možnost spárování dvou přijímačů na jeden vysílač.
- Magnetický systém ON/OFF – zapnutí/vypnutí přiložením vysílače k přijímači.
- Kontrola stavu baterií u přijímače.
- Životnost baterií až 12 měsíců v závislosti na používání.
- Kontaktní body pro dlouhosrsté i krátkosrsté psy součástí balení.
Upozornění: Tento přijímač není kompatibilní s vysílači standardní řady d-control, d-control mini nebo d-fence.
Obsah balení:
- přijímač s oranžovým plastovým řemenem: 20 mm × 70 cm
- řemen v délce 70 cm (standardně dodáván v oranžové barvě)
- sada kontaktních bodů: 2 ks 12 mm, 2 ks 17 mm
- lithiová baterie CR2 3V
- testovací doutnavka
- návod a záruční list
Jak napárovat a nastavit d-control professional? Vše zjistíte v našem videu, které najdete v galerii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221009311 |
| Pro plemena: | Střední, Malá |
| Počet stimul. impulsů: | 40 |
| Materiál řemene: | Plast |
| Rozměr: | 20 mm × 70 cm |
| Rozměry přijímače: | 61 × 40 × 31 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 45 g |
| Napájení přijímače: | CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
