Výcvikový obojek pro dalšího psa d-control Edge - přijímač IZV
Elektronický výcvikový obojek d-control Edge s plnou výbavou funkcí zvuk, vibrace a stimulační impuls. Přijímač je vodotěsný a velmi odolný. Tkaný řemen je v černé barvě s délkou 75 cm, kterou lze nastavit na obvod 20 - 72 cm. Bezpečná výcviková pomůcka pro středně velká a velká plemena.




Nová řada d-control Edge kombinuje vlastnosti a funkce ostatních řad výcvikových obojků d-control. Umožňuje komunikovat až se 6 pejsky najednou. Elegantně laděná výcviková pomůcka s jednoduchým ovládáním, která se plně přizpůsobí individuálnímu přístupu k výchově.
Volitelné funkce: zvuk, vibrace a stimulační impuls
- Zvukový signál: Snadné přivolání nebo získání pozornosti při výcviku.
- Vibrační signál: Obrovský pomocník pro starší nebo nedoslýchavé pejsky, kde je komunikace na dálku obtížná.
- Stimulační impuls: Bezpečný způsob k odstranění nežádoucího chování. K dispozici jsou nejjemnější impulsy do stupně 30 s volbou krátkého či dlouhého impulsu.
Kompaktní vodotěsný obojek
Odolný obojek se 100% vodotěsností umožňuje pohyb v dešti i plavání ve vodě. Řemen z příjemné měkké tkaniny je nastavitelný pro obvod krku 20 – 72 cm.
Moderní technologie a výdrž
- Magnetický systém: Zapínání a vypnání se provádí pouhým přiložením k vysílači.
- Výkonná baterie: Lithiová baterie CR2 3V garantuje výdrž až 12 měsíců při běžném používání.
Přečtěte si, jak jednoduše a snadno spárovat a nastavit výcvikový obojek d-control Edge.
Obsah balení:
- Návod k použití
- Testovací doutnavka
- Sada kontaktních bodů (2 ks 10 mm, 2 ks 15 mm)
- Přijímač s tkaným řemenem (25 mm × 75 cm) včetně baterie
Volitelné příslušenství:
- Těsnění a plastové záslepky
- Široký výběr řemenů (tkané, plastové, silikonové) v různých barvách
- Kontaktní body v délkách 10, 15 a 20 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221019082 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Materiál řemene: | Tkanina |
| Velikost řemene: | 25 mm × 75 cm |
| Rozměry přijímače: | 64 × 40 × 31 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 53 g |
| Napájení přijímače: | baterie CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
