Výcvikový obojek d-control 900 AQUA spray
Sprejový výcvikový obojek je efektivní pomůcka pro výcvik nejen citlivějších psů. Výcvikový obojek AQUA spray vám pomáhá humánně provádět korekce nežádoucího chování ve správný čas na nadstandardní vzdálenost 900 m.




Výcvikový obojek d-control 900 AQUA spray
Sprejový výcvikový obojek představuje efektivní cestu k výchově bez použití stimulačních impulsů. Pomáhá vám humánně korigovat nevhodné chování přesně v momentě, kdy nastane, a to až na vzdálenost 900 m.
Hlavní funkcí tohoto zařízení je sprejová korekce v podobě nepříjemného chladivého spreje, který je směřován na čumák psa. V podstatě i samotný zvuk vydávaný při použití spreje je pro psa dostatečným impulsem k vyrušení z nevhodného chování. Sprejové náplně jsou k dispozici s citronelovým aroma nebo bez aroma. Dalšími možnými korekcemi jsou akustický signál a vibrace.
Všeobecné vlastnosti:
- Dosah až 900 m na volném prostranství.
- Funkce akustický signál pro přivolání nebo upozornění.
- Sprejová stimulace: krátká (5 úrovní) a dlouhá (10 úrovní).
- Vibrační stimulace jako alternativní upozornění.
- Nastavitelné multifunkční tlačítko a možnost výcviku dvou psů najednou.
- V přijímači velká nádobka na sprej – až 300 sprejových korekcí na jedno naplnění.
- Vysílač s přehledným LCD displejem.
- Dlouhá životnost baterií: přijímač 6–12 měsíců, vysílač 8–14 měsíců.
Obsah balení:
- Vysílač s LCD displejem
- Přijímač s tkaným modrým řemenem v délce 75 cm
- 2 ks lithiová baterie CR2 3V
- Sprejová náplň s vůní citronely
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
Volitelné příslušenství:
- Náhradní spreje – citronela, bez vůně.
- Náhradní baterie CR2 3V.
- Různobarevné řemeny v šířce 20 mm.
- Servisní díly: náhradní těsnění, víčka a šroubky do přijímače.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221014018 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Všechna |
| Dosah: | 900 m |
| Materiál řemene: | Tkanina |
| Velikost řemene: | 20 mm x 75 cm |
| Rozměry přijímače: | 68 x 38 x 35 mm |
| Rozměry vysílače: | 125 x 52 x 22 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 74 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 60 g |
| Napájení vysílače: | CR2 3V |
| Napájení přijímače: | CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
