Výcvikový obojek d-control 300 AQUA spray
Sprejový výcvikový obojek je efektivní pomůcka pro výcvik nejen citlivějších psů. Výcvikový obojek AQUA spray vám pomáhá humánně provádět korekce nežádoucího chování ve správný čas na vzdálenost 300 m.




Výcvikový obojek d-control 300 AQUA spray
Sprejový výcvikový obojek je efektivní pomůcka pro výcvik nejen citlivějších psů. Výcvikový obojek AQUA spray vám pomáhá humánně provádět korekce nežádoucího chování ve správný čas na vzdálenost 300 m.
Hlavní funkcí tohoto zařízení je sprejová korekce v podobě nepříjemného chladivého spreje, který je směřován na čumák psa. V podstatě i samotný zvuk, vydávaný při použití spreje, je pro psa dostatečným impulsem k vyrušení z nevhodného chování.
Sprejové náplně jsou k dispozici s citronelovým aroma nebo bez aroma. Dalšími možnými korekcemi jsou akustický signál a vibrace.
Všeobecné vlastnosti:
- Dosah až 300 m
- Funkce akustický signál
- Sprejová stimulace: krátká (5 úrovní) a dlouhá (10 úrovní)
- Vibrační stimulace
- Nastavitelné multifunkční tlačítko
- Možnost výcviku dvou psů najednou
- V přijímači velká nádobka na sprej – až 300 sprejových korekcí na jedno naplnění
- Vysílač s LCD displejem
- Vynikající životnost baterií: přijímač 6 - 12 měsíců, vysílač 8 - 14 měsíců
Obsah balení:
- Vysílač s LCD displejem
- Přijímač s tkaným modrým řemenem v délce 75 cm
- 2 ks lithiová baterie CR2 3V
- Sprejová náplň s vůní citronely
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
Volitelné příslušenství:
- Náhradní spreje - citronela, bez vůně
- Náhradní baterie CR2 3V
- Různobarevné řemeny v šířce 20 mm
- Náhradní servisní díly (těsnění, víčka, šroubky)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221014001 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Všechna |
| Dosah: | 300 m |
| Materiál řemene: | Tkanina |
| Velikost řemene: | 20 mm x 75 cm |
| Rozměry přijímače: | 68 x 38 x 35 mm |
| Rozměry vysílače: | 103 x 52 x 22 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 74 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 57 g |
| Napájení vysílače: | CR2 3V |
| Napájení přijímače: | CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
