Vibrační výcvikový obojek pro dalšího psa - přijímač VSZ
Obojek pro dalšího psa k výcvikové sadě d-control 440, 640, 1040 a 1640. Disponuje funkcemi vibrace, světlo a zvuk. Důležité upozornění: Jedná se o výhradně VIBRAČNÍ model, který nepracuje s korekčními impulsy.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Obojek pro dalšího psa k výcvikové sadě d-control 440, 640, 1040 a 1640. Disponuje funkcemi vibrace, světlo, zvuk.
Jde pouze o VIBRAČNÍ model BEZ KOREKČNÍCH IMPULSŮ!
Všeobecné vlastnosti:
- 100% vodotěsný
- nastavitelný obvod tkaného řemene je 15 až 72 cm
- v přijímači je zabudovaný magnetický systém ON/OFF - zapnutí či vypnutí přijímače se tedy provádí pouhým přiložením vysílače k přijímači
- kontrola stavu baterií u přijímače (bliká červená - zelená)
- životnost baterie CR2 3V je až 6 měsíců v závislosti na používání
- frekvence 869,525 Mhz
Obsah balení:
- baterie CR2 3V
- 2× umělé kontaktní body k přenášení vibrací
- testovací doutnavka
- tkaný řemen bez oka v délce 75 cm (standardně dodáván v červené barvě)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221003784 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Materiál řemene: | Tkanina |
| Velikost řemene: | 25 mm x 75 cm |
| Rozměry přijímače: | 64 x 43 x 34 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 56 g |
| Napájení přijímače: | CR2 3V |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
