Dogtrace vibrační výcvikový obojek d-control 640
Elektronický výcvikový obojek vhodný pro všechna plemena psů, určený především pro výcvik základních povelů, s dosahem až 600 m. Vysílač disponuje funkcí zvuk, světlo (8 módů) a 5 režimů vibrace.
Funkce světlo umožňuje snadnou lokalizaci psa ve tmě díky 8 režimům signalizace. Funkce vibrace byla navržena jako alternativní způsob komunikace pro výcvik psů citlivých na stimulační impuls nebo pro výcvik psů s poruchami sluchu. Vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném displeji.




Dogtrace vibrační výcvikový obojek d-control 640
Elektronický výcvikový obojek Dogtrace d-control 640 vhodný pro všechna plemena psů s dosahem až 600 m. Určený především pro výcvik základních povelů, 100% vodotěsný přijímač. Vysílač disponuje funkcí zvuk, světlo (8 módů) a 5 režimů vibrace. Vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném LCD displeji.
Funkce vibrace byla navržena jako alternativní způsob komunikace pro výcvik psů citlivých na stimulační impuls nebo pro výcvik psů s poruchami sluchu. Vibrace není určena pro korekci nežádoucího chování psů, jelikož ve většině případů není tato funkce dostačující.
Funkce světlo umožňuje nastavení 8 režimů světelné signalizace v transparentní krabičce přijímače, která slouží ke snadné lokalizaci vašeho psa ve tmě.
Všeobecné vlastnosti:
- Dokonale vodotěsný přijímač
- V přijímači je zabudovaný magnetický systém ON/OFF - zapnutí či vypnutí přiložením vysílače k přijímači
- Kontrola stavu baterií u přijímače i vysílače (LED kontrolka a displej)
- Samostatné tlačítko pro vysílání zvukového signálu
- Volitelné nastavení 5 režimů vibrací a 8 režimů světla
- Životnost baterií je až 12 měsíců v závislosti na používání
- Podsvícený LCD displej pro zobrazení módu vibrace a světla, vysílání a vybití baterie
- Možnost používat pro výcvik dvou psů najednou – tlačítko na přepnutí psa 1 a 2
- Dosah až 600 m na volném prostranství
- U vysílačů je praktický klips pro zavěšení na opasek
"{QUOTE-347:Náš Rocky nereagoval na žádné povely. Díky tréninku s výcvikovým obojkem se to naštěstí odnaučil. Stačí už pouze zavibrovat.;Přečtete si celou recenzi;Daniel Hroch}"
Obsah balení:
- přijímač s tkaným černým řemenem bez oka (75cm)
- dálkový ovladač s klipsem na opasek
- 1 ks baterie CR2 3V, 2 ks baterie AA (tužková)
- plastové kontaktní body
- šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- plastový kufr
S výcvikovými vibračními obojky Dogtrace:
- můžete naučit hluchého psa různé povely pomocí vybraného režimu vibrace
- zajišťuje diskrétní přivolání
- vibrace je vhodná pro upoutání pozornosti psa
- přerušení nežádoucí činnosti („fuj“, „nesmíš“), pokud je pes dost citlivý, aby vibraci vnímal jako napomenutí
Před použitím výcvikového obojku, prosíme, shlédněte instruktážní video v galerii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221003173 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Dosah: | 600 m |
| Materiál řemene: | Tkanina |
| Velikost řemene: | 25 mm × 75 cm |
| Balení: | Plastový kufr |
| Rozměry přijímače: | 64 × 43 × 34 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 55 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 88 g |
| Rozměry vysílače bez antény: | 119 × 53 × 28 mm |
| Rozměry vysílače s anténou: | 152 × 53 × 28 mm |
| Napájení vysílače: | 2× AA 1,5V |
| Napájení přijímače: | CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
