Vibrační výcvikový obojek d-control 440
Elektronický výcvikový obojek vhodný pro všechna plemena psů je určen především pro výcvik základních povelů s dosahem až 250 m. Vysílač disponuje funkcí zvuk, světlo (8 módů) a 5 režimů vibrace. Funkce světlo v transparentním přijímači slouží ke snadné lokalizaci psa ve tmě, zatímco vibrace nabízí alternativní komunikaci pro citlivé psy nebo psy s poruchami sluchu.




Vibrační výcvikový obojek d-control 440
Elektronický výcvikový obojek Dogtrace d-control 440 je efektivní nástroj pro všechna plemena psů. Je zaměřen na šetrnou komunikaci a disponuje 100% vodotěsným přijímačem. Veškeré informace o vysílání a stavu baterie vidíte na podsvíceném LCD displeji.
Funkce vibrace je navržena pro výcvik psů citlivých na stimulaci nebo pro psy s poruchami sluchu. Slouží k upoutání pozornosti, nikoliv k agresivní korekci. Funkce světlo nabízí 8 režimů signalizace, díky kterým svého psa ve tmě nikdy neztratíte z dohledu.
Všeobecné vlastnosti:
- Dokonale vodotěsný přijímač připravený na jakékoliv počasí.
- Magnetický systém ON/OFF – snadné zapínání přiložením vysílače.
- Kontrola stavu baterií u přijímače i vysílače (LED kontrolka a displej).
- Samostatné tlačítko pro zvukový signál.
- Možnost výcviku dvou psů najednou (přepínání A a B).
- Životnost baterií až 12 měsíců v závislosti na intenzitě používání.
- Praktický klips pro zavěšení na opasek.
- Poznámka: Není kompatibilní s řadami mini, professional, d-fence a d-mute.
S vibračními obojky Dogtrace můžete:
- Učit hluchého psa povely pomocí vibrací.
- Zajistit diskrétní přivolání bez rušení okolí.
- Efektivně upoutat pozornost psa na dálku.
- Přerušit nežádoucí činnost u citlivých jedinců.
Obsah balení:
- Přijímač s tkaným černým řemenem (75 cm)
- Dálkový ovladač s klipsem na opasek
- 2 ks baterie CR2 3V
- Plastové kontaktní body a šňůrka na krk
Před použitím doporučujeme shlédnout instruktážní video v galerii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221003401 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Dosah: | 250 m |
| Materiál řemene: | Tkanina |
| Velikost řemene: | 25 mm × 75 cm |
| Balení: | Blistr |
| Rozměry přijímače: | 64 × 43 × 34 mm |
| Rozměry vysílače: | 110 × 52 × 29 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 55 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 64 g |
| Napájení vysílače: | CR2 3V |
| Napájení přijímače: | CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
