Vibrační výcvikový obojek d-control 1040
Elektronický výcvikový obojek vhodný pro všechna plemena psů, určený především pro výcvik základních povelů, s dosahem až 1000 m. Vysílač disponuje funkcí zvuk, světlo (8 módů) a 5 režimů vibrace. Vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném displeji. Funkce světlo umožňuje snadnou lokalizaci vašeho psa ve tmě. Funkce vibrace byla navržena jako alternativní způsob komunikace pro výcvik psů citlivých na impuls nebo pro psy s poruchami sluchu.




Vibrační výcvikový obojek d-control 1040
Elektronický výcvikový obojek Dogtrace d-control 1040 je vhodný pro všechna plemena psů s dosahem až 1000 m. Je určený především pro výcvik základních povelů a disponuje 100% vodotěsným přijímačem. Vysílač nabízí funkce zvuk, světlo (8 módů) a 5 režimů vibrace, které se zobrazují na podsvíceném LCD displeji.
Funkce vibrace byla navržena jako alternativní způsob komunikace pro výcvik psů citlivých na stimulační impuls. Tento vibrační obojek je vhodný také pro hluchého psa. Vibrace primárně slouží k upoutání pozornosti, nikoliv ke korekci silně nežádoucího chování u méně citlivých psů.
Funkce světlo umožňuje nastavení 8 režimů světelné signalizace v transparentní krabičce přijímače, která slouží ke snadné lokalizaci vašeho psa ve tmě.
Všeobecné vlastnosti:
- Dokonale vodotěsný přijímač připravený na jakékoliv počasí.
- Zabudovaný magnetický systém ON/OFF – zapnutí či vypnutí pouhým přiložením vysílače.
- Kontrola stavu baterií u přijímače i vysílače pro včasnou výměnu.
- Samostatné tlačítko pro vysílání zvukového signálu.
- Volitelné nastavení 5 režimů vibrací a 8 režimů světla.
- Životnost baterií až 12 měsíců v závislosti na používání.
- Možnost používat pro výcvik dvou psů najednou (tlačítko na přepnutí psa 1 a 2).
- Dosah až 1000 m na volném prostranství.
- Poznámka: Není kompatibilní s modely řady d-control mini, professional, d-fence, d-mute.
Obsah balení:
- Přijímač s tkaným černým řemenem (75 cm).
- Praktický plastový kufřík pro uložení sady.
- Dálkový ovladač s klipsem na opasek.
- Baterie: 1 ks CR2 3V a 2 ks AA (tužková).
- Plastové kontaktní body a šňůrka na krk.
S výcvikovými vibračními obojky Dogtrace:
- Můžete naučit hluchého psa různé povely pomocí vibrace.
- Zajišťujete diskrétní přivolání pejska.
- Snadno upoutáte pozornost psa i na dálku.
- Můžete přerušit nežádoucí činnost („fuj“, „nesmíš“), pokud je pes dostatečně citlivý.
Před použitím výcvikového obojku, prosíme, shlédněte instruktážní video, které najdete v galerii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221003203 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Dosah: | 1000 m |
| Materiál řemene: | Tkanina |
| Velikost řemene: | 25 mm × 75 cm |
| Balení: | Plastový kufr |
| Rozměry přijímače: | 64 × 43 × 34 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 55 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 88 g |
| Rozměry vysílače bez antény: | 119 × 53 × 28 mm |
| Rozměry vysílače s anténou: | 198 × 53 × 28 mm |
| Napájení vysílače: | 2× AA 1,5V |
| Napájení přijímače: | CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
