Sprejový obojek pro dalšího psa d-control AQUA spray
Sprejový obojek pro dalšího psa je určen k vysílačům výcvikové sady d-control 300 AQUA spray nebo d-control 900 AQUA spray.
Hlavní funkcí tohoto zařízení je sprejová korekce v podobě nepříjemného chladivého spreje, který je směřován na čumák psa. I zvuk vydávaný při použití spreje je pro psa dostatečným impulsem k vyrušení z nevhodného chování.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Určený k vysílačům sady d-control AQUA spray, nabízí až 300 sprejových korekcí na jedno naplnění. Výcvikový obojek AQUA spray vám pomáhá humánně provádět korekce nežádoucího chování ve správný čas na vzdálenost 300 nebo 900 m (dle typu vysílače).
Vlastnosti přijímače:
- Dosah 300 nebo 900 m (dle typu použitého vysílače).
- Funkce akustický signál.
- Krátká (5 úrovní) a dlouhá (10 úrovní) sprejová stimulace.
- Vibrační stimulace pro alternativní upozornění.
- Možnost kombinace stimulací.
- Velká nádobka na sprej – až 300 dávek na jedno naplnění.
- Hmotnost pouhých 74 g (bez řemenu a baterie).
- Životnost baterie se pohybuje mezi 6–12 měsíci.
Obsah balení:
- přijímač s tkaným modrým řemenem v délce 75 cm
- 1 ks lithiová baterie CR2 3V
- návod a záruční list
Volitelné příslušenství:
- Náhradní náplně: citronela nebo bez vůně.
- Náhradní baterie CR2 3V.
- Různobarevné řemeny v šířce 20 mm.
- Servisní díly: náhradní těsnění, víčka a šroubky do přijímače.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221014025 |
| Pro plemena: | Všechna plemena |
| Materiál řemene: | Tkanina |
| Velikost řemene: | 25 mm × 75 cm |
| Rozměry přijímače: | 64 × 43 × 34 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 56 g |
| Napájení přijímače: | CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
