Ovladač k výcvikovému obojku pro psy d-control Edge 250
Vysílač s přehledným LCD displejem a příjemným uživatelským rozhraním disponuje funkcemi zvuk, vibrace, stimulační impuls a booster.
Je vybaven uzamykatelnou klávesnicí a vibrační odezvou indikující vysílání signálu. Umožňuje spárování a komunikaci až se 6 pejsky s dosahem 250 m. Vhodný pro středně velká a velká plemena.




Ovladač k výcvikovému obojku pro psy d-control Edge 250
D-control Edge je novou řadou, která přináší kombinace funkcí a vlastností pro maximální komfort pejska. Elegantní ergonomický design snoubí funkčnost a praktičnost. Vyvinuto pro pozitivní přístup k výchově a výcviku vašeho čtyřnohého přítele.
Nastavitelné funkce zvuk, vibrace, stimulační impuls a booster
Vysílač d-control Edge 250 s plně vybavenými funkcemi a jednoduchým ovládáním. Akustický signál (zvuk) přivolá pejska vždy stejnou hlasitostí. Funkce vibrace slouží jako náhrada stimulačních impulsů, zejména pro citlivější psy nebo pejsky s poruchou sluchu. Stimulační impulsy (krátké i dlouhé) lze jemně nastavit ve 30 úrovních. Pro krizové situace je k dispozici tlačítko booster.
Dosah ovladače na 250 m a správa až 6 psů
Vysílač umožňuje spárovat až 6 pejsků, které budete mít na dosah 250 metrů. Ovladač navíc dovoluje nastavit hromadné přivolání všech napárovaných přijímačů najednou.
Ovladač s LCD displejem a vibrační odezvou
Indikace vyslání signálu pomocí vibrační odezvy vás ujistí, že přijímač signál přijal. Nastavovací klávesy lze zamknout pomocí zámku kláves, čímž předejdete nechtěnému stlačení v kapse. Pro každý přijímač lze navíc individuálně zcela deaktivovat funkci stimulačního impulsu.
Dlouhá životnost baterie až 1 rok
Vysílač je vybaven lithiovou baterií CR2 3V, která při běžném používání vydrží až 12 měsíců. Odpadá tak nutnost častého dobíjení.
Přečtěte si, jak jednoduše a snadno spárovat a nastavit výcvikový obojek d-control Edge.
Obsah balení:
- Návod k použití
- Lithiová baterie CR2 3V - 1 ks
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Voděodolný vysílač d-control Edge 250
- Klips pro zavěšení vysílače na opasek (vč. 2 ks šroubků)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221021689 |
| Počet psů: | 1 - 6 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Dosah: | 250 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Rozměry vysílače: | 108 × 50 × 23 mm |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 73 g |
| Napájení vysílače: | baterie CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
