Ovladač k výcvikovému obojku pro psy d-control Edge 200
Vysílač d-control Edge 200 s dosahem 200 m. Nabízí snadné ovládání základních funkcí – zvuk a stimulační impuls se 6 úrovněmi. Možnost spárování pro 1 psa. Voděodolný ovladač v ergonomickém designu je vhodný pro střední a větší plemena psů.




Ovladač k výcvikovému obojku pro psy d-control Edge 200
Nová řada d-control Edge s ergonomickým designem přináší jednoduchou nastavitelnost a intuitivní ovládání. Tato bezpečná a efektivní pomůcka byla vyvinuta pro snadnou komunikaci s vaším pejskem při každodenních procházkách i cvičení.
Základní funkce – zvukový signál a stimulační impuls
Ovladač d-control Edge 200 nabízí dvě klíčové funkce. Zvuk, pomocí něhož snadno přivoláte pejska, se aktivuje přímo v přijímači na obojku. Druhou funkcí jsou stimulační impulsy, které jsou volitelné v 6 pevně nastavených úrovních. Intenzitu korekce tak můžete zvolit přesně podle citlivosti a temperamentu vašeho psa.
Dosah vysílače na 200 m
U tohoto modelu je dosah signálu směrem k přijímači 200 m. S tímto dosahem můžete v klidu cvičit poslušnost nebo odvolat pejska, pokud se příliš vzdaluje či větří zvěř. Ovladač je určen pro spárování s jedním obojkem.
Životnost baterie až 1 rok
Ovladač je napájen jednou lithiovou baterií CR2 3V. Při běžné zátěži garantuje tato baterie životnost až 12 měsíců, což zajišťuje bezstarostné používání po celou sezónu.
Přečtěte si, jak jednoduše a snadno spárovat a nastavit výcvikový obojek d-control Edge.
Obsah balení:
- Návod k použití
- Vysílač d-control Edge 200
- 1 ks lithiové baterie CR2 3V
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Klips k zavěšení vysílače na opasek vč. 2 ks šroubků
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221019105 |
| Počet psů: | 1 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Dosah: | 200 m |
| Počet stimul. impulsů: | 6 |
| Rozměry vysílače: | 108 × 50 × 23 mm |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 70 g |
| Napájení vysílače: | baterie CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
