Nabíjecí výcvikový obojek pro dalšího psa d-control Edge ONE - přijímač IZV
Dobíjecí výcvikový obojek d-control Edge ONE je s váhou 31 g a malými rozměry ideální volbou pro nejmenší a středně velké pejsky. Kompaktní vodotěsný přijímač s funkcemi zvuk, vibrace a stimulační impuls pro efektivní výcvik čtyřnohého přítele. Nastavitelný obvod řemene od 20 - 72 cm.




Řada d-control Edge spolu vzájemně komunikuje napříč všemi druhy obojků d-control Edge. Jedním z nich je nejmenší a nabíjecí obojek, který je vyvinutý pro malá a střední plemena a přizpůsobí se jejich velikosti a potřebám výcviku. Zvolte si to nejlepší pro svého pejska - bezpečnou výcvikovou pomůcku.
Kombinace funkcí - zvukový signál, vibrace a stimulační impuls
Každodenní procházky nebo cvičení základní poslušnosti? Funkce výcvikového obojku lze podle potřeby kombinovat. Na výběr je zvukový signál, kterým pejska zavoláte nebo upoutáte jeho pozornost. Vibraci oceníte u špatně slyšících pejsků, kteří nemohou reagovat na volání, nebo jako motivující pochvalu. Možnost nastavení stimulačních impulsů do úrovně 30 s volbou krátkého či dlouhého impulsu. Impulsy pejskům neškodí, pouze jsou vnímány jako nepříjemný pocit na krku.
100% vodotěsný přijímač
Přijímač je kompaktní a vodotěsný. Voda není překážkou. Pejsek si s ním může užívat venkovních aktivit naplno. Délku řemene přijímače můžete libovolně zkrátit. Nastavitelný obvod řemene je 20 - 72 cm.
Magnetický systém pro zapínání a vypínání
K zapnutí a vypnutí přijímače se používá magnetický spínací systém. Aktivuje se jednoduchým přiložením magnetů přijímače a vysílače k sobě.
Nabíjecí baterie s pohotovostní dobou 2 měsíců
Li-Pol 200 mAh baterie garantuje výdrž přijímače při běžném používání až 2 měsíce. Snadné a rychlé dobíjení pomocí nabíjecího klipsu. Plně nabito do 2 hodin.
Přečtěte si, jak jednoduše a snadno spárovat a nastavit výcvikový obojek d-control Edge.
Obsah balení:
- Návod k použití
- Testovací doutnavka
- Napájecí klips
- Sada nerezových kontaktních bodů (7 mm a 10 mm)
- Přijímač (obojek) s tkaným řemenem 15 mm × 75 cm vč. baterie
"Díky elektronickému obojku d-control Edge mohu všem svým pejskům dopřát svobodu i v lese."
— Aneta Konvalinová I Evropáčci CZ
Volitelné příslušenství:
- Těsnění pro přijímač
- Plastové krytky nahrazující kontaktní body
- Výběr tkaných, plastových nebo silikonových řemenů v různých barvách
- Kontaktní body 7 mm a 10 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221019099 |
| Pro plemena: | Střední, Malá |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Materiál řemene: | Tkanina |
| Velikost řemene: | 15 mm × 75 cm |
| Rozměry přijímače: | 55 × 27 × 21 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 31 g |
| Napájení přijímače: | baterie Li-Pol 200 mAh |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
